Menu Zamknij

Dla najmłodszych

Bobasy i muzyczne wygibasy

od 6 do 18 m-ca życia

Na zajęciach dziecko poznaje świat poprzez pryzmat pięknych, muzycznych doświadczeń i nawiązuje pierwsze relacje z rówieśnikami. Ważnym elementem lekcji są zabawy relacyjno–relaksujące autorstwa profesor Marty Bogdanowicz – wspierają one rozwój emocjonalny i społeczny. Wszystko dzieje się w bezpiecznym dla dziecka środowisku, pod okiem rodzica lub opiekuna. Nie bez znaczenia pozostaje zaangażowanie dorosłego z uwagi na to, że dzieci uczą się przez naśladownictwo. Właśnie dlatego jest to kurs tańca, śpiewania i grania również dla mamy i taty.

Smyki na tropie muzyki

Program bazuje na założeniach metody Aktywnego Słuchania Muzyki autorstwa Bati Strauss i jest tak skonstruowany, aby wszechstronnie wpływać na rozwój dziecka. Zajęcia mogą stanowić świetne przygotowanie dla dzieci planujących rozpocząć edukację przedszkolną. Dla doświadczonych przedszkolaków lekcje są uzupełnieniem i rozwinięciem zajęć rytmiki oraz stanowią solidną bazę do podjęcia kształcenia muzycznego na instrumencie.

od 1,5 do 3,5 roku

Dzieciaki śpiewaki

od 3 do 7 lat

Jest to kurs związany ściśle ze śpiewem, ale dodatkowo rozszerzony o grę na instrumentach perkusyjnych oraz prostą choreografię. Udział w kursie to wspaniała zabawa, ale także świetne przygotowanie do nauki gry na instrumencie. Uczestnicy poprzez wspólną muzyczną zabawę poznają podstawy zasad i teorii muzyki, a także pracują nad emisją głosu i dykcją.

Przedszkole klawiszowe

Nauka gry na pianie/keyboardzie dla najmłodszych dzieci. Mali kursanci stawiają swoje pierwsze kroki na instrumencie za pomocą prostych, krótkich – często znanym im – melodii. Cała reszta niezbędnej wiedzy podawana jest w formie muzycznych zabaw. Granie to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu, a wspólne muzykowanie okazuje się świetną zabawą.

od 5 do 7 lat