Menu Zamknij

O nas

Kim jesteśmy?

Witajcie!

Nazywam się Błażej Kucman. Od 12 lat z powodzeniem prowadzę firmę związaną z edukacją muzyczną i nie tylko. Od 2018 roku działam pod własną marką – Fabryka Muzyków. Ciekawostką jest, że dopiero od niedawna wiem dlaczego robię to co robię i ani myślę o przebranżowieniu. Jest to ściśle związane z drogą, którą przeszedłem: od dziecka stawiającego pierwsze kroki na nieznanym lądzie do profesjonalnego muzyka, pedagoga, a nawet mentora.

Nasza kadra to zawodowi, aktywni muzycy. Podczas rekrutacji dyplomy to ostatnia rzecz, jaka nas interesuje. Kandydat musi być pasjonatem czuć naszą misję.

Nasza misja

Taniec definiowany jest jako ruch ciała, który wyraża pewne emocje i jest skoordynowany do muzyki, którą słyszymy i czujemy. A co jeśli można to odwrócić? To co czujemy, co chcemy przekazać możemy wyrazić muzyką. Nie jest to trudne, trzeba tylko znaleźć na to własny sposób.

Muzyka to most łączący nasz umysł z ciałem.

Umiejętność grania, śpiewania, czy nawet komponowania nie jest niczym, z czym nie mógłbyś sobie poradzić. Muzykowanie rozwija nas również w innych dziedzinach, z czego często nie zdajemy sobie sprawy. Obcowanie ze sztuką uczy nas wrażliwości.

Im wcześniej zaczniesz, tym lepiej…

Każda droga jest możliwa do przebycia z dobrym przewodnikiem.

Nasi prowadzący to zawodowi, aktywnie koncertujący muzycy i pasjonaci swoich instrumentów. Żeby zarazić kogoś miłością do muzyki, samemu trzeba nią żyć.

Robimy wszystko, żeby nauczyciel był również idolem.

#muzykabezograniczeń

Mozart czy Metallica? Każdy człowiek jest inny oraz posiada odmienne upodobania. W kursach instrumentalnych, czy wokalnych, dobieramy skład grup oraz materiały wg. wieku, poziomu i preferencji uczestników.

Nie ważne ile masz lat. Nie ważne czy masz doświadczenie. Ważne jest czego chcesz. Zrób pierwszy krok – spróbuj! Możesz tylko zyskać.

Tak, nasze motto to “Muzyka bez ograniczeń!”.
🙂