Menu Zamknij

O nas

Kim jesteśmy?

Witajcie!

Nazywam się Błażej Kucman. Od 12 lat z powodzeniem prowadzę firmę związaną z edukacją muzyczną i nie tylko. Od 2018 roku działam pod własną marką – Fabryka Muzyków. Ciekawostką jest, że dopiero od niedawna wiem dlaczego robię to co robię i ani myślę o przebranżowieniu. Jest to ściśle związane z drogą, którą przeszedłem: od dziecka stawiającego pierwsze kroki na nieznanym lądzie do profesjonalnego muzyka, pedagoga, a nawet mentora.

Nasza kadra to zawodowi, aktywni muzycy. Podczas rekrutacji dyplomy to ostatnia rzecz, jaka nas interesuje. Kandydat musi być pasjonatem i – przede wszystkim – czuć naszą misję.

Nasza misja

Taniec definiowany jest jako ruch ciała, który wyraża pewne emocje i jest skoordynowany do muzyki, którą słyszymy i czujemy. A co jeśli można to odwrócić? To co czujemy, co chcemy przekazać możemy wyrazić muzyką. Nie jest to trudne, trzeba tylko znaleźć na to własny sposób.

Muzyka to most łączący nasz umysł z ciałem.

Umiejętność grania, śpiewania, czy nawet komponowania nie jest niczym, z czym nie mógłbyś sobie poradzić. Muzykowanie rozwija nas również w innych dziedzinach, z czego często nie zdajemy sobie sprawy. Obcowanie ze sztuką uczy nas wrażliwości.

Im wcześniej zaczniesz, tym lepiej…

Każda droga jest możliwa do przebycia z dobrym przewodnikiem.

Nasi prowadzący to zawodowi, aktywnie koncertujący muzycy i pasjonaci swoich instrumentów. Żeby zarazić kogoś miłością do muzyki, samemu trzeba nią żyć.

Robimy wszystko, żeby nauczyciel był również idolem.

#muzykabezograniczeń

Mozart czy Metallica? Każdy człowiek jest inny oraz posiada odmienne upodobania. W kursach instrumentalnych, czy wokalnych, dobieramy skład grup oraz materiały wg. wieku, poziomu i preferencji uczestników.

Nie ważne ile masz lat. Nie ważne czy masz doświadczenie. Ważne jest czego chcesz. Zrób pierwszy krok – spróbuj! Możesz tylko zyskać.

Tak, nasze motto to “Muzyka bez ograniczeń!”.
🙂